poniedziałek, 23 września 2013

CZAS NA MIŁOŚĆ - czyli co warto obejrzeć w kinie.

Witajcie w deszczowy, poniedziałkowy poranek :) 
Deszczowa pogoda też jest  piękna! Każdy dzień jest wart naszej uwagi, nie można go przeżyć drugi raz, warto więc na chwilę się zatrzymać i przeżyć go tak, jakbyśmy chcieli. Właśnie takie, magiczne uczucie wzbudził we mnie wczorajszy film "Czas na miłość". Chyba nigdy w życiu tak się nie czułam w kinie, czułam się tak, jakby ktoś dał mi ogromnego "kopa" życiowego i powiedział żyj pełnią życia i bądź zawsze sobą  !  W głównej roli przesłodka Rachel McAdams, cudowna muzyka, wydawać by się mogło na pierwszy rzut oka, że jest to zwykła komedia romantyczna lecz nic bardziej mylnego. Historia miłosna z głębokim przesłaniem w tle.

Poniżej zwiastun:

Piękny film, nieźle się wzruszyłam. Wiecie co było najlepsze - napisy końcowe, muzyka, ludzie przytulający się, wychodzący z kina.. aż sama miałam ochotę kogoś przytulić haha:) Najchętniej oglądałabym go codziennie rano, żeby nauczyć się celebrować każdy dzień:)

i moja najukochańsza piosenka z filmu:

miłego poniedziałku! cieszcie się każdą chwilą :) tak, aby  ten poniedziałek był bardzo wyjątkowym poniedziałkiem:) lecę uśmiechać się do ludzi :) 

1 komentarz:

  1. kolejny film ktory warto zobaczyc :)

    co powiesz na wzajemna obserwacje? Zapraszam!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarze:)